Lietuvoje

2021.06.19 17:21

Nuo karščio atsigaivinti bėgantys žmonės užgulė vandens telkinių pakrantes

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.06.19 17:21

Šeštadienį karščiams kaitinant visą Lietuvą, gyventojai skubėjo atsigaivinti prie vandens telkinių. LRT.lt fotografas nuvyko prie Verkių regioniniame parke esančių Žaliųjų ežerų. Žmonės čia ne tik deginosi, bet ir užsiėmė kitomis vandens pramogomis, o įdienojus rasti laisvą vietą gultui buvo sunku.

Šis savaitgalis lepins aukšta temperatūra, termometro stulpeliai savaitgali kils ir iki 33 laipsnių karščio, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė.

Po karšto šeštadienio sekmadienio naktis bus dar mažiau gaivi nei pastarosios naktys, temperatūra pažemės vos iki 14–19 laipsnių, o Kuršių nerijoje išsilaikys apie 21 laipsnį šilumos.

Sekmadienį išliks ramūs bei sausi orai. Sekmadienio dieną slėgis šiek tiek pradės mažėti, nors pirmoji dienos pusė dar bus saulėta ir graži, nuo pietų per šalį praplauks pavieniai debesys, kurie kai kur atgins trumpą ir negausų lietų.

Kartu su lietumi gali sugriaudėti pavienės perkūnijos, vėjas truputį sustiprės iki vidutinio stiprumo, bet išliks pietryčių krypties. Oro temperatūra pasiskirstys tarp 28–33 laipsnių karščio.

Karščiu alsuojančios šeštadienio akimirkos – fotogralerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.