Lietuvoje

2021.06.18 14:09

Nausėdos patarėjas tvirtina – prezidentas bendraus su visais žmonėmis, atėjusiais protestuoti prie prezidentūros

Modesta Gaučaitė-Znutienė, LRT.lt2021.06.18 14:09

Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas teigia, kad nesvarbu, kas mitinguotų po prezidentūros langais, pats šalies vadovas arba jo atstovai visada išeis su mitinguotojais pasikalbėti.

Tris dienas sostinėje vykusį „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ organizatorių surengtą protestą ketvirtadienį vainikavo palaikymo mitingas prie prezidentūros. Ten su mitingo dalyviais susitiko Gitano Nausėdos vyr. patarėjas Povilas Mačiulis, o tokį jo žingsnį netruko palydėti kritika.

Apie tai penktadienį paklaustas P. Mačiulis teigė, kad pats šalies vadovas arba jo atstovai kalbasi su visais žmonėmis, kurie renkasi mitinguoti S. Daukanto aikštėje, kurioje įsikūrusi prezidentūra. Šalies vadovo patarėjas priminė, kad pats G. Nausėda praėjusiais metais išėjo pasikalbėti su aikštėje mitingavusiais sąjūdžio prieš Astravą atstovais.

Prezidento patarėjas Mačiulis: neišeiti ir nepasikalbėti su mitinguotojais būtų nepagarba

„Norėčiau atkreipti dėmesį, kad vakar (ketvirtadienį – LRT.lt) protestuotojai susirinko prie prezidentūros. Tai tikrai ne pirmas protestas, kai toks skaičius žmonių susirenka prie prezidentūros. Per dvejus metus darbo šioje institucije aš prisimenu vos kelis atvejus, kai toks skaičius žmonių susirenka.

Todėl neišeiti prezidentui ar prezidento atstovui pakalbėti su žmonėmis, tai būtų mažų mažiausiai nepagarba. Ar mes atsiminsime protestą dėl Astravo elektrinės, kai išėjo pats prezidentas, vakar pats prezidentas negalėjo išeiti dėl užimtos darbotvarkės, tai tą darbą atlikau aš“, – kalbėjo P. Mačiulis.

Jis tvirtino, kad nepriklausomai nuo to, kas mitinguotų prie prezidentūros ir ar mitinguotojų nuomonė sutaptų su prezidento nuomonė, pats šalies vadovas arba jo atstovai vis tiek išeitų su jais pasikalbėti.

„Prezidentas nebijo bendrauti su žmonėmis ir jis nemano, kad tai reikia daryti tik vieną kartą per ketverius metus. Jei yra rūpimų temų, visada reikia bendrauti“, – teigė prezidento patarėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.