Naujienų srautas

Lietuvoje2016.07.23 15:23

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga paskelbė, kas juos ves į Seimą

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.07.23 15:23

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga preliminariai patvirtino kandidatus į Seimą vienmandatėse ir daugiamandatėje apygardose. Partijos sąrašą, kaip ir skelbta anksčiau, rinkimuose ves buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

 „Šeštadienį buvo patvirtinti visi sąrašai – tiek daugiamandatės apygardos, tiek visų daugiamandačių apygardų. S. Skvernelis, Ramūnas Karbauskis, Rima Baškienė, Eugenijus Jovaiša ir Aurelijus Veryga – toks pirmas penketukas“, – LRT RADIJUI sakė partijos primininkas R. Karbauskis.

Jis priduria, kad partija jau yra išsakiusi savo poziciją dėl koalicijų: „Mes pasakėme, su kuo tikrai nedalyvausime koalicijose. T. y. Darbo partija ir partija „Tvarka ir teisingumas“. Kalbant apie socialdemokratus ir konservatorius, tai, jei  bus tokia rinkėjų valia, turėsime palaikymą ir dalyvausime formuojant vyriausybę, tai derybos vyks su visomis partijomis.“

Naujausios apklausos rodo, kad už šią partiją balsuotų 12 proc. rinkėjų. Šiuo metu pagal reitingus ji yra antra po socialdemokratų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi