captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos URM: esame suinteresuoti stiprinti bendradarbiavimą su JK ir Prancūzija

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas penktadienį Vilniuje  susitiko su Jungtinės Karalystės Parlamentinės grupės ryšiams su Lietuva pirmininku M. Pritchard ir Prancūzijos Senato Užsienio reikalų ir gynybos komiteto sekretore Helene Conway-Mouret.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Susitikimuose akcentuota, kad Lietuva ypač vertina gerus dvišalius santykius su Jungtine Karalyste ir Prancūzija, esame suinteresuoti  toliau stiprinti bendradarbiavimą, ypač saugumo ir gynybos, ekonomikos srityse.

Kalbant apie Jungtinėje Karalystėje vykusį referendumą dėl išstojimo iš ES, Parlamentinės grupės ryšiams su Lietuva pirmininkas pažymėjo, kad Jungtinė Karalystė nesitraukia iš Europos, užtikrino savo šalies tolimesnį aktyvų įsitraukimą į tarptautinių reikalų sprendimą tiek saugumo, tiek kitais aktualiausiais tarptautinės politikos  klausimais.

Prancūzijos Senato Užsienio reikalų ir gynybos komiteto sekretorei pareikšta užuojauta dėl liepos 14 d. įvykdyto teroristinio išpuolio Nicos mieste. Kalbant apie pastangas pažaboti terorizmo grėsmę, išreikšta būtinybė Europos šalims glaudžiau bendradarbiauti keičiantis informacija, dalintis socialinių grupių integracijos patirtimi. Vieningai sutarta, kad jokie teroristiniai veiksmai neprivers Europos šalių atsisakyti pamatinių savo laisvių  ir vertybių, rašoma pranešime spaudai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...