Naujienų srautas

Lietuvoje2016.07.05 15:34

Konservatorė V. Aleknaitė-Abramikienė perrinkta ESBO PA viceprezidente

BNS 2016.07.05 15:34

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovė Vilija Aleknaitė-Abramikienė perrinkta Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Parlamentinės Asamblėjos (PA) viceprezidente.

ESBO PA skelbia, kad antradienį Tbilisyje vykstančios sesijos metu V. Aleknaitė-Abramikienė į šias pareigas išrinkta trejų metų kadencijai, kartu su Azerbaidžano ir Portugalijos atstovais, taip pat vieneriems metams išrinktu viceprezidentu nuo Rumunijos.

ESBO PA viceprezidente V. Aleknaitė-Abramikienė trejų metų kadencijai buvo išrinkta 2013 metais, o anksčiau ji buvo pirmojo – Saugumo ir politikos reikalų – komiteto pranešėja.

ESBO PA yra parlamentinis ESBO forumas, jungiantis daugiau kaip 320 parlamentarų iš 56 valstybių. Asamblėja yra parlamentinės demokratijos forumas, kuris stebi rinkimus, stiprina tarptautinį bendradarbiavimą ir teikia rekomendacijas šalių narių vyriausybėms dėl jų įsipareigojimų vykdymo politikos, saugumo, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir žmogaus teisių srityse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi