Lietuvoje

2013.03.22 12:23

Orai: nuo –20°C šeštadienio naktį iki nulio pirmadienio dieną

LRT.lt2013.03.22 12:23

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, kalbėdama apie savaitgalio orus, teigė, kad šeštadienio naktį temperatūra nukris iki –20°C. Tačiau priduriama, kad dienomis temperatūra šils, o savaitės pradžioje dienomis laikysis apie nulį.  

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, kalbėdama apie savaitgalio orus, teigė, kad šeštadienio naktį temperatūra nukris iki –20°C. Tačiau priduriama, kad dienomis temperatūra šils, o savaitės pradžioje dienomis laikysis apie nulį.

Šviesus ir vėjuotas penktadienis

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT radijui penktadienį ryte sakė, kad dieną bus nepastoviai debesuota, snigti neturėtų. Ji pridūrė, kad penktadienis turėtų būti šviesus, oras įšils iki 2–6 laipsnių šalčio.

„Jei kai kur pasirodys kelios snaigės, tai nustebti neturėtume. Juk piečiau Lietuvos nusidrėkusi didžiulė atmosferos fronto zona, kuri neša gausius kritulius. Saulės šviesos ir šilumos penktadienį netruks, bet temperatūra kils labai nenoriai ir lėtai“, – apie penktadienio orus kalbėjo sinoptikė.

Ji pridūrė, kad dėl temperatūrų kontrastų penktadienį turėtų sustiprėti ir šiaurės rytų vėjas: vietomis jo gūsiais sieks 15–16 m/s greitį. Stipriausi vėjai ūžaus pietiniuose ir vakariniuose šalies rajonuose.

Šeštadienio naktį temperatūra nukris iki –20 °C

Sinoptikė LRT radijui teigė, kad šeštadienio naktis šalta ir giedra: šiauriniuose ir rytiniuose šalies rajonuose temperatūra nukris iki 18–20 laipsnių šalčio. Kituose šalies regionuose šeštadienio naktį prognozuojama  12–17 laipsnių šalčio.

Šeštadienio dieną vietomis gali pasnyguriuoti, oro temperatūra įšils iki 1–5 laipsnių šalčio.

Temperatūra kils palaipsniui

Sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT radijui penktadienį teigė, kad sekmadienį ir kitos savaitės pradžioje didesnių pokyčių nenumatoma: bus nepastoviai debesuota, gali negausiai pasnigti, pus nestiprus šiaurinių krypčių vėjas.

Sinoptikė teigė, kad nuo sekmadienio temperatūra palaipsniui kils: sekmadienio naktį daugelyje rajonų oras atšals iki 9–14 laipsnių šalčio, sekmadienio dieną termometrai rodys 0–5 °C.

Teigiama, kad pirmadienį ir antradienio naktimis pašals iki 7–12 °C, o dienomis daugelyje rajonų temperatūra svyruos apie nulį.   

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt