Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.30 09:39

Vilniuje Seimo narys partrenkė dviratininką

DELFI.lt 2016.06.30 09:39

Vilniuje trečiadienį vakare, Gynėjų gatvėje, automobiliu partrenktas dviratininkas. Apie eismo įvykį pranešęs žmogus nurodė, kad automobilį BMW vairavo Seimo narys.

Avarija įvyko po 21.30 val. vakaro. Atvykę pareigūnai įvykio vietoje iš tiesų rado Seimo narį Bronių Paužą (gim. 1941 m.), Lietuvos socialdemokratų partijos narį.

Dviratininkui po avarijos prireikė medikų. Žmogus kraujavo. Medikai jį išvežė į ligoninę.

Avarijos liudininkai suabejojo, ar parlamentaras į avariją pateko blaivus, tačiau alkoholio matuokliu pasitikrinęs vyras tokius įtarimus paneigė.

Varžybas organizavęs VšĮ Dviračių akademijos įkūrėjas ir treneris Marius Bernatonis sakė, kad savo akimis avarijos nematė. Kiti dviračių lenktynių dalyviai pasakojo, kad Seimo narys sugebėjo partrenkti dviratininką važiuodamas jam iš paskos. Žmonės dėl to ir suabejojo B. Paužos blaivumu bei piktinosi, kaip įmanoma nepastebėti ta pačia kryptimi ir dar priekyje automobilio važiuojančio dviratininko.

M. Bernatonis DELFI sakė, kad dviratininkas yra jo mokinys Paulius L. Pirminėmis M. Bernatonio žiniomis, Paulius patyrė nubrozdinimus, sumušimus, spėjama, kad atsipirko be lūžių. Žmogus nerizikavo pats spręsti apie savo sužalojimus ir sveikatos būklę, todėl neprieštaravo, kad medikai jį išsamiai apžiūrėtų ligoninėje.

Policijos pareigūnai aiškinasi tikslias eismo įvykio aplinkybes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi