Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.25 00:08

Kauno mariose jachta susidūrė su kateriu

Penktadienio vakarą Kauno mariose nutiko neįprasta nelaimė. Bendruoju pagalbos centro (BPC) numeriu gautas pranešimas apie tai, kad Kauno mariose ties Kapitoniškėmis susidūrė jachta ir motorinė valtis.

Tai portalas lrytas.lt sužinojo Situacijų koordinavimo centre.

Pranešimas gautas 19 val. 44 minutės.

Pranešėjas nurodė, kad vandenyje atsidūrė maždaug 15 žmonių.

Į įvykio vietą išskubėjo Kauno ir Kaišiadorių medikai, policijos pareigūnai ir ugniagesiai-gelbėtojai. Iš Kauno buvo išsiųstas ir reanimobilis. Taip pat atsigabenta valtis.

Atvykus į incidento vietą, dauguma žmonių buvo išlipę į krantą. Pirminiais duomenimis, keturi žmonės nukentėjo, vieną iš jų medikai išvežė į ligoninę.

Jachta nuskendo.

Liudininkų teigimu, abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo stipriai išgėrę, vienas sunkiai pastovėjo ant kojų. Abiems medikai suteikė pagalbą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi