Lietuvoje

2021.05.12 17:15

Policija perspėja dėl sukčiavimo internete: Igne prisistatanti mergina siūlo „įsigyti“ „Akropolio“ dovanų kuponus

LRT.lt2021.05.12 17:15

Virtualus policijos patrulis perspėja socialiniame tinkle „Facebook“ saugoti Jankute Igne prisistatančio asmens, kuris siūlo „įsigyti“ „Akropolio“ dovanų čekius.

Jau anksčiau patrulis perspėjo, kad įvairiose socialinio tinklo grupėse talpinami skelbimai apie neva parduodamą elektrinį paspirtuką iš paskyros, pavadinimu „Ignė Jankutė“, dėl ko policijoje jau atliekami tyrimai.

„Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šiuo metu elektriniai paspirtukai nebesiūlomi, tačiau ta pati paskyra (pervadinta į „Jankutė Ignė“ bei pakeista profilio nuotrauka) aktyviai siūlo pirkti „Akropolio“ dovanų kuponus“, – perspėja Virtualus policijos patrulis.

LRT.lt primena, kad Virtualusis policijos patrulis, elektroninėje erdvėje fiksuojantis teisės pažeidimus, per pirmąjį mėnesį daugiausia internete aptiko sukčiavimo atvejų. Per mėnesį nustatyti 5 sukčiavimo, 3 galimi neapykantos kurstymo atvejai, vienas atvejis, kai buvo disponuojama pornografinio turinio informacija ir du atvejai, kai žmogus turėjo nelegaliai ginklus ar jų priedėlius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.