captcha

Jūsų klausimas priimtas

Protestuojantys studentai užblokavo įėjimą į vyriausybę

Apie 50 studentų vėlyvą trečiadienio vakarą užblokavo įėjimą į vyriausybę. Taip jaunuoliai aiškina protestuojantys prieš skubotą vadinamo liberalaus Darbo kodekso priėmimą.
O. Gurevičiaus (DELFI.lt) nuotr.
O. Gurevičiaus (DELFI.lt) nuotr.

Kaip DELFI sakė vienas iniciatyvinės grupės narių Rolandas, tai – performatyvus piliečių susirinkimas. Apie 50 žmonių prie pat vyriausybės durų pasistatė palapines, susėdo ant žemės ir neketina trauktis to, kol „nebus reakcijos iš valdžios“.

Įėjimas į vyriausybę uždengtas plakatu „Diržas jau trina kaulą“. Jaunuoliai prie vyriausybės atsivežė dviračius, vaizdo kameras, ėmė mušti būgnais.

Prie vyriausybės dirba policija ir Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai. Pareigūnai protestuotojus informavo apie pažeistą Susirinkimų įstatymą ir tai, kad šie per arti vyriausybės.

Pasak protestuojančio Rolando, tai nėra partinė akcija, o pilietinis aktyvizmas. Į Vilnių protestuotojai, kurių absoliuti dauguma studentai, atvyko apie 19 val., žygiuodami ir skanduodami šūkius pasiekė V. Kudirkos aikštę.

Tuo metu policijos pareigūnai DELFI sakė, kad akcijos dalyviai užfiksuoti, bus sprendžiama dėl jų patraukimo administracinėn atsakomybėn, tačiau vaikyti neketinama.

Priminsime, kad nepaisydamas daugybės abejonių, kurias išsakė darbuotojų ir darbdavių atstovai, taip pat prezidentė, Seimas antradienį priėmė naują Darbo kodeksą, kurio įsigaliojimas paveiks daugelį dirbančiųjų.

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...