Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.22 15:30

Migracijos specialistė supainiojo interesus, pasirašydama dokumentus dėl sutuoktinio

BNS 2016.06.22 15:30

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos Užsieniečių reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Marija Mičiūnienė pažeidė įstatymą, kai nenusišalino sprendžiant sutuoktinio klausimą, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Tyrimą VTEK pradėjo gavusi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimą, kad tarnautoja pasirašė dokumentus, susijusius su nacionalinės vizos ir leidimo laikinai gyventi Lietuvoje gavimu jos sutuoktiniui. Taip pat minėta, jog M. Mičiūnienė savo privačių interesų deklaracijoje laiku nepateikė duomenų apie sutuoktinį. Šį pažeidimą VTEK irgi patvirtino.

VTEK nuomone, pasirašydama su jos sutuoktiniu susijusius dokumentus, M. Mičiūnienė negalėjo išlikti objektyvi ir nešališka.

„Matydama, jog pasirašyti pateikti dokumentai susiję su jos sutuoktiniu, M. Mičiūnienė privalėjo apie tai informuoti savo vadovą bei kitus asmenis, pareikšti apie nusišalinimą ir jokia forma nedalyvauti tolesnėse su tuo susijusiose procedūrose“, – pažymi VTEK.

Patikslintoje tarnautojos deklaracijoje matyti, kad jos sutuoktinis yra užsienio pilietis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi