captcha

Jūsų klausimas priimtas

Buvęs generalinis komisaras V. Račkauskas apsisprendė, su kuo kandidatuos į Seimą

Buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Visvaldas Račkauskas su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais) dalyvaus rinkimuose į Seimą vienoje iš Vilniaus vienmandačių apygardų, rašoma pranešime spaudai. Kuri apygarda tai turėtų būti, bus nuspręsta ir patvirtinta artimiausiame partijos Tarybos posėdyje.
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungė patyręs teisėsaugininkas, kriminalistas, kovotojas su nusikalstamumu“, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pirmininkas Artūras Zuokas.

„Turiu didelę patirtį, visą gyvenimą dirbau už teisingesnę ir saugesnę Lietuvą. Savo patirtį ir žinias teisėsaugos srityje galėčiau pritaikyti įstatymų leidyboje.

Sieksiu, kad teisėsaugos pareigūnai gautų didesnius atlyginimus, turėtų geresnes socialines garantijas, būtų aprūpinti reikiamomis darbui priemonėmis ir dar efektyviau gintų, saugotų ir padėtų visuomenei“, – pabrėžė V. Račkauskas.

V. Račkauskas baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, dirbo Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) (kovos su socialistinės nuosavybės grobstymu valdyboje, ypatingai svarbių bylų, kovos su organizuotu nusikalstamumu skyriuose), VRM Policijos departamente, Lietuvos policijos akademijoje, Vilniaus miesto vyriausiajame policijos komisariate, Lietuvos policijos generaliniu komisaru, advokatu, ministro pirmininko patarėju teisės klausimais.

Jis yra gavęs Sausio 13-osios atminimo medalį, Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordiną, pirmojo laipsnio Vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklą „Tėvynės labui“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...