Lietuvoje

2016.06.21 15:54

Buvęs generalinis komisaras V. Račkauskas apsisprendė, su kuo kandidatuos į Seimą

LRT.lt2016.06.21 15:54

Buvęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Visvaldas Račkauskas su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais) dalyvaus rinkimuose į Seimą vienoje iš Vilniaus vienmandačių apygardų, rašoma pranešime spaudai. Kuri apygarda tai turėtų būti, bus nuspręsta ir patvirtinta artimiausiame partijos Tarybos posėdyje.

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungė patyręs teisėsaugininkas, kriminalistas, kovotojas su nusikalstamumu“, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pirmininkas Artūras Zuokas.

„Turiu didelę patirtį, visą gyvenimą dirbau už teisingesnę ir saugesnę Lietuvą. Savo patirtį ir žinias teisėsaugos srityje galėčiau pritaikyti įstatymų leidyboje.

Sieksiu, kad teisėsaugos pareigūnai gautų didesnius atlyginimus, turėtų geresnes socialines garantijas, būtų aprūpinti reikiamomis darbui priemonėmis ir dar efektyviau gintų, saugotų ir padėtų visuomenei“, – pabrėžė V. Račkauskas.

V. Račkauskas baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, dirbo Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) (kovos su socialistinės nuosavybės grobstymu valdyboje, ypatingai svarbių bylų, kovos su organizuotu nusikalstamumu skyriuose), VRM Policijos departamente, Lietuvos policijos akademijoje, Vilniaus miesto vyriausiajame policijos komisariate, Lietuvos policijos generaliniu komisaru, advokatu, ministro pirmininko patarėju teisės klausimais.

Jis yra gavęs Sausio 13-osios atminimo medalį, Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordiną, pirmojo laipsnio Vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklą „Tėvynės labui“.

Gaisras Kaune
9
2021.05.07 11:55

Milžiniškas gaisras Kaune užgesintas: užsiliepsnojo metalo atliekos, didelis dūmų kamuolys buvo matomas iš toli

anksčiau įmonėje aptikta pažeidimų; atnaujinta 16.10
9
Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių šeimą

palaiko „Šeimos maršo“ idėją