Lietuvoje

2021.05.07 23:15

Kėdainiuose nemokamai kebabo negavęs neblaivus vyras išdaužė kavinės langą

Dimitrijus Kuprijanovas, rinkosaikste.lt2021.05.07 23:15

Šeštadienį policijos pareigūnai skubėjo į Kėdainių miesto centrą, mat buvo gautas pranešimas apie siautėjantį vyriškį. Vėliau paaiškėjo, kad vyras buvo labai alkanas, bet neturėjo pinigų nusipirkti maisto, tad grasinimais ir smūgiais mėgino gauti pavalgyti nemokamai.

Dabar jam teks atsakyti dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Incidentas įvyko Kėdainių miesto centre, šalia J. Basanavičiaus g. 49 esančio „Norfa“ prekybos centro.

Apie 18.55 val. vidutinio amžiaus vyriškis pradėjo kaulyti iš užkandinės „Hotlendas“ darbuotojos maisto, jis norėjo nemokamo kebabo.

Darbuotoja atsisakė vyriškiui gaminti maistą nemokamai, tad šis ėmė ją koneveikti, keiktis ir grasinti, tačiau grasinimai darbuotojos neišgąsdino, ši ir toliau nesutiko gaminti maisto nemokamai.

Tuomet vyriškis galutinai prarado savikontrolę bei trenkė į langą. Smūgio būta stipraus – išdaužė stiklo paketą.

Apie įvykį buvo informuoti policijos pareigūnai. Atskubėję jie sulaikė siautėjusį vyriškį. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – net 2,85 promilės.

Pradėjo tyrimą

Kauno apskrities policija „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad įtariamasis yra 1959 metais gimęs vyras. Jis policijai pats patvirtino, kad langą išdaužė negavęs maisto nemokamai.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Panašu, kad vyriškiui teks apmokėti ne tik įmonei padarytą materialinę žalą, bet gali tekti sumokėti ir baudą ar net išbandyti areštinės gultus.

Bauda arba belangė

Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.