Lietuvoje

2016.06.20 17:23

Oro policijos naikintuvai du kartus lydėjo rusų karinius orlaivius

LRT.lt2016.06.20 17:23

Birželio 13–19 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus kilo atpažinti ir palydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.  

Birželio 14 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai atpažino ir palydėjo tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros iš Kaliningrado srities žemyninės Rusijos Federacijos dalies link skridusį orlaivį An-26 (skrido su planu, palaikė ryšį su skrydžių valdymo centrais ir su įjungtu atsakikliu) ir 2 naikintuvus Su-27 (jie skrido be išlanksto pateikto skrydžio plano, nepalaikė ryšio ir nebuvo įsijungę atsakiklių).

Birželio 16 d. naikintuvai atpažino ir palydėjo tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros iš žemyninės Rusijos Federacijos dalies link Kaliningrado srities skridusį orlaivį Tu-134 (skrido su planu, palaikė ryšį su skrydžių valdymo centrais ir su įjungtu atsakikliu) ir 2 naikintuvus Su- 27 (be išlanksto pateikto skrydžio plano, nepalaikė ryšio ir nebuvo įsijungę atsakiklių), rašoma pranešime spaudai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.