Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.17 17:47

L. Linkevičius su Švedijos kultūros ir demokratijos ministre aptarė žmogaus teisių klausimus

LRT.lt 2016.06.17 17:47

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius penktadienį susitiko su Švedijos kultūros ir demokratijos ministre Alice Bah Kuhnke, į Vilnių atvykusia dalyvauti su žmogaus teisėmis susijusiuose renginiuose bei išreikšti paramą birželio 18 dieną vyksiančioms eitynėms „Už lygybę“.

L. Linkevičius pasidžiaugė puikiais ir intensyviais dvišaliais santykiais su Švedijos Karalyste, pabrėždamas, kad bendradarbiavimas su Švedija bei kitomis Šiaurės ir Baltijos šalimis – vienas svarbiausių Lietuvos prioritetų. Ministrė taip pat pažymėjo, kad Lietuva yra viena iš svarbiausių Švedijos partnerių ir pasiūlė toliau plėtoti bendradarbiavimą tarp abiejų šalių pilietinių visuomenių.

Pasak Lietuvos ministro, turime tvirčiau pademonstruoti savo principinį įsitikinimą, kad visi žmonės yra laisvi ir lygūs savo orumu ir teisėmis, ir parodyti ryžtą kovoti su diskriminacijos ir neapykantos nusikaltimais.

L. Linkevičius, kalbėdamas apie birželio 18 dieną Vilniuje vyksiančias eitynes „Už lygybę“, pabrėžė tvirtą šalies įsipareigojimą užtikrinti teisę į taikių susirinkimų laisvę, kuri yra veikiančios demokratinės visuomenės branduolys ir yra glaudžiai susijusi su kitais pamatiniais demokratijos ir pliuralizmo principais, įskaitant saviraiškos ir žodžio laisvę, rašoma pranešime spaudai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi