Lietuvoje

2016.06.17 19:18

Sulaikytas „Latvijas tilti“ vadovas nušalintas nuo pareigų

BNS2016.06.17 19:18

Kyšio davimo Klaipėdos uosto vadovybei įtariamas ir sulaikytas „Latvijas tilti“ valdybos pirmininkas Genadijus Kamkalovas nušalintas nuo pareigų.

„Latvijas tilti“ BNS pranešė, kad įmonės stebėtojų taryba nusprendė dėl G. Kamkalovo pradėti tarnybinį patikrinimą.

„Yra gauta informacija apie atsakingo bendrovės darbuotojo Genadijaus Kamkalovo sulaikymą Lietuvoje. Deja, šiuo metu turima informacija yra nepakankama ir negali būti pagrindu jokioms konkrečioms išvadoms. Bet kuriuo atveju, „Latvijas tilti“ mano, kad pastarieji įvykiai turi būti kruopščiai ištirti, ir yra pasirengusi šiuo klausimu bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis. „Latvijas tilti“ Stebėtojų taryba priėmė sprendimą dėl G. Kamkalovo nušalinimo nuo tarnybinių pareigų vykdymo ir nusprendė pradėti tarnybinį patikrinimą“, – teigiama pranešime.

Apie kitus šešis „Latvijas tilti“ sulaikytus vadovus įmonė neužsimena.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) teigia, kad Latvijos įmonės „Latvijas tilti“ valdybos pirmininkas G. Kamkalovas ir Klaipėdos jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktorius Gediminas Zumaras po laikino sulaikymo bus paleisti į laisvę, teismo nebus prašoma jų suimti.

Pareigūnai sako, kad G. Kamkalovas ir G. Zumaras bus paleisti, kai neliks būtinybės juos laikyti suimtus. Pasak STT, kad jiems skirs „lengvesnes kardomąsias priemones“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.