Lietuvoje

2016.06.17 09:23

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pristato rinkimų kandidatų sąrašus

Indrė Urbaitė, LRT RADIJAS, LRT.lt2016.06.17 09:23

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pristato artėjančių Seimo rinkimų kandidatų sąrašus ir pagrindines programos nuostatas. Politologai pastebi, kad po paskutinių politinių skandalų šios partijos reitingai smarkiai pakilo.Naujausios apklausos rodo, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjunga šiuo metu yra antra pagal populiarumą. O partijos lyderį Ramūną Karbauskį teigiamai vertina keturi iš dešimties gyventojų, labiau apklaustieji pasitiki tik prezidente Dalia Grybauskaite.   Valstiečių ir žaliųjų sąjunga praėjusiuose Seimo rinkimuose gavo tik vieną mandatą. Politologai pastebi, kad žinomų asmenų įtraukimas į sąrašą ir paskutiniai politinių partijų skandalai šį rudenį valstiečiams ir žaliesiems gali padėti laimėti daugiau vietų Seime.   Paskutiniu metu labai smuko Liberalų sąjūdžio reitingai, mažiau pasitikima ir valdančiąja koalicija. Apžvalgininkai prognozuoja, kad, nepaisant to, kokie bus Seimo rinkimų rezultatai, didelė tikimybė, jog tarp valdančiųjų bus ir Valstiečių ir žaliųjų partija.  

Naujausios apklausos rodo, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjunga šiuo metu yra antra pagal populiarumą. O partijos lyderį Ramūną Karbauskį teigiamai vertina keturi iš dešimties gyventojų, labiau apklaustieji pasitiki tik prezidente Dalia Grybauskaite.

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga praėjusiuose Seimo rinkimuose gavo tik vieną mandatą. Politologai pastebi, kad žinomų asmenų įtraukimas į sąrašą ir paskutiniai politinių partijų skandalai šį rudenį valstiečiams ir žaliesiems gali padėti laimėti daugiau vietų Seime.

Paskutiniu metu labai smuko Liberalų sąjūdžio reitingai, mažiau pasitikima ir valdančiąja koalicija. Apžvalgininkai prognozuoja, kad, nepaisant to, kokie bus Seimo rinkimų rezultatai, didelė tikimybė, jog tarp valdančiųjų bus ir Valstiečių ir žaliųjų partija.