Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.17 09:19

Nukritus lėktuvui žuvo Nacionalinio aeroklubo vadovas Š. Staniulis

15min.lt 2016.06.17 09:19

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus rajone įvyko tragedija. Kyviškių aerodrome nukritus sportiniam lėktuvui žuvo patyręs lakūnas – Nacionalinio aeroklubo vadovas Šarūnas Staniulis.

Bendruoju pagalbos numeriu 112 apie nelaimę pranešta 20.22 val. Pirmasis apie nelaimę pamatęs dūmus informavo geležinkelio budėtojas.

Po maždaug dešimties minučių į įvykio vietą atvykę ugniagesiai lėktuvą rado liepsnojantį. Detalės buvo išsimėčiusios kelių dešimčių metrų spinduliu.

Netrukus gaisrą ugniagesiai užgesino, tačiau medikai lakūnui niekuo padėti nebegalėjo – 1963 m. gimimo vyras buvo miręs.

Žuvęs lakūnas Š. Staniulis – ypač patyręs, jau seniai skraidantis. Kaip nelaimės vietoje 15min pasakojo keli liudininkai, jis atlikinėjo plokščią suktuką ir iš jo „neišėjo“.

Lėktuvas, su kuriuo Š. Staniulis skrido, yra bene vienintelis toks Lietuvoje – ypač greitas ir manevringas.

Š. Staniulis, kurį yra treniravęs Jurgis Kairys, 2015 m. atstovavo Lietuvai Europos akrobatinio skraidymo čempionate, užėmė 44 vietą. Dar prieš kelias savaites Kaune vykusioje šventėje „Savaitgalis su aviacija“ lakūnas stebino gausiai susirinkusius žiūrovus savo akrobatiniais triukais ore.​

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi