Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.15 17:30

L. Linkevičius su Indijos ministre aptarė bendradarbiavimo galimybes

LRT.lt 2016.06.15 17:30

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 15 dieną telefonu kalbėjosi su Indijos išorinių reikalų ministre Sushma Swaraj. Ministrai pažymėjo, kad Lietuvą ir Indiją sieja draugiški santykiai, kuriuos abi šalys yra pasirengusios toliau stiprinti.

„Esame pasirengę dėti visas pastangas, kad su Indija derinami susitarimai dėl bendradarbiavimo žemės ūkio ir mokslo bei technologijų srityse būtų kuo greičiau pasirašyti. Tai atvertų didesnes galimybes abiejų šalių verslininkams, mokslininkams, studentams“, – sakė L. Linkevičius.  

Lietuvos diplomatijos vadovas teigė, kad daugiau kaip pusė tūkstančio Indijos piliečių, studijuojančių Lietuvos aukštosiose mokyklose, rodo Lietuvos universitetų pripažinimą, atvirumą ir egzistuojantį didelį akademinio bendradarbiavimo potencialą, kuriuo privalome pasinaudoti.

Ministras L. Linkevičius taip pat išreiškė viltį, kad bus pasiektas progresas, derantis dėl ekstradicijos sutarties su Indija, teigiama pranešime spaudai.

Indijos ministrė išreiškė apgailestavimą, kad neįvyks birželio 22–23 d. planuotas jos vizitas į Lietuvą. Ministrai sutarė ieškoti abiem pusėms priimtinų  datų, kad atidėtas vizitas įvyktų artimiausioje ateityje.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi