captcha

Jūsų klausimas priimtas

Sunegalavo Palangos meras Š. Vaitkus

Intensyvūs prasidėjusios vasaros darbai ir padidėjusi įtampa pakirto Palangos mero Šarūno Vaitkaus sveikatą – kurorto vadovas pirmadienį pavakare Klaipėdoje buvo paguldytas į Jūrininkų ligoninę.
A. Kubaičio (BFL) nuotr.
A. Kubaičio (BFL) nuotr.

Pirmadienį ryte meras uostamiestyje dalyvavo Klaipėdos regiono plėtros tarybos posėdyje. Po pietų grįžęs į savivaldybę meras staiga pasijuto silpnai, 40 metų vyrui ėmė svaigti galva, suprastėjo artikuliacija.

Įtarus gresiantį insultą, Š. Vaitkus skubiai kreipėsi į šeimos gydytoją, kuris miesto vadovą tyrimams nukreipė į ligoninę. 

„Toks staigus silpnumas mane ištiko pirmą kartą. Jokių priežasčių tam lyg ir nebuvo – regiono plėtros tarybos posėdis praėjo be didesnių ginčų“, – antradienį prieš pietus telefonu kalbėjo prie lašelinės prijungtas Š. Vaitkus. 

Sunegalavęs meras apsiėjo be greitosios medicininės pagalbos ir nuvyko pas šeimos gydytoją, kuri Š. Vaitkų tyrimams nukreipė į ligoninę. 

Pats automobilį į Klaipėdą vairavęs meras stebėjimui buvo paguldytas į Jūrininkų ligoninę. Atlikus tyrimus insulto grėsmė buvo atmesta. Jokios rimtos sveikatos sutrikimo priežasties medikai nerado ir ištyrę kurorto mero kraują. 

Gydytojai spėja, kad jaunas vyras staiga sunegalavo dėl padidėjusio nuovargio ir emocinės įtampos. „Išrašė poilsio, bet ilsėtis nėra kada. Nežinau, ar dar gydytojai išleis, bet rytoj jau mėginsiu pasirodyti darbe“, – sakė Š. Vaitkus, kuris prisipažino, kad gulėdamas ligoninės palatoje dirba telefonu. 

Šaltinis www.lrytas.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close