Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.14 09:33

Lietuvoje lankysis Danijos kariuomenės vadas generolas P. Bartramas

ELTA 2016.06.14 09:33

Antradienį Lietuvoje lankysis Danijos kariuomenės vadas generolas Peteris Bartramas. Svečias Rukloje susitiks su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku, dalyvaus Lietuvoje vykstančių tarptautinių pratybų „Geležinis Vilkas 2016“ svečių dienoje, susitiks su šiose pratybose dalyvaujančiais danų kariais.

Lietuvos ir Danijos kariuomenių vadai ketina aptarti dvišalį ir daugiašalį karinį bendradarbiavimą, pasirengimą NATO viršūnių susitikimui Varšuvoje ir kitus aktualius klausimus.

Birželio 12–21 dienomis Jonavos, Kauno ir Kėdainių rajonuose vykstančiose tarptautinėse lauko taktinėse pratybose „Geležinis Vilkas 2016“ treniruojama ir vertinama budėjimui NATO ypač greito reagavimo pajėgose besiruošianti Danijos divizijos 2-osios brigados karių pagrindu suformuota bataliono kovinė grupė, kurios sudėtyje yra ir Lietuvos karių kuopa. Šiose pratybose, be maždaug 1200 karių iš Danijos, taip pat treniruojasi ir apie 1500 karių iš JAV, Lietuvos, Liuksemburgo, Prancūzijos ir Vokietijos. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi