Lietuvoje

2016.06.08 14:40

VTEK netirs R. Malinausko elgesio

ELTA2016.06.08 14:40

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) dėl įrodymų stokos netirs galimos Druskininkų mero Ričardo Malinausko įtakos, koreguojant Druskininkų savivaldybės bendrąjį planą.

Tyrimą VTEK pradėjo, gavusi savivaldybės tarybos narių skundą, kad, būdamas gyvenamojo namo Latežerio kaime, prie Ratnyčios upės, savininkas, R. Malinauskas nenusišalino priimant savivaldybės sprendimą „Dėl teritorijų planavimo dokumentų sprendinių integravimo į Druskininkų savivaldybės bendrojo plano korektūros sprendinius“. Anot pranešėjų, šiuo sprendimu naikinamos paviršinių vandenų apsaugos juostos, įskaitant ir palei Ratnyčios upę.

„Tyrimo metu nenustatyta, kad sprendimas „Dėl teritorijų planavimo sprendinių integravimo į Druskininkų savivaldybės bendrojo plano korektūros sprendinius“ būtų panaikinęs savivaldybės paviršinio vandens telkinių pakrančių apsaugos juostas“, – skelbia VTEK.

Komisija taip pat nusprendė kreiptis į vyriausybės atstovą Alytaus apskrityje, siekiant išsiaiškinti, ar toks Druskininkų savivaldybės tarybos nutarimas yra teisėtas ir pagrįstas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.