Lietuvoje

2016.06.08 14:40

VTEK netirs R. Malinausko elgesio

ELTA2016.06.08 14:40

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) dėl įrodymų stokos netirs galimos Druskininkų mero Ričardo Malinausko įtakos, koreguojant Druskininkų savivaldybės bendrąjį planą.

Tyrimą VTEK pradėjo, gavusi savivaldybės tarybos narių skundą, kad, būdamas gyvenamojo namo Latežerio kaime, prie Ratnyčios upės, savininkas, R. Malinauskas nenusišalino priimant savivaldybės sprendimą „Dėl teritorijų planavimo dokumentų sprendinių integravimo į Druskininkų savivaldybės bendrojo plano korektūros sprendinius“. Anot pranešėjų, šiuo sprendimu naikinamos paviršinių vandenų apsaugos juostos, įskaitant ir palei Ratnyčios upę.

„Tyrimo metu nenustatyta, kad sprendimas „Dėl teritorijų planavimo sprendinių integravimo į Druskininkų savivaldybės bendrojo plano korektūros sprendinius“ būtų panaikinęs savivaldybės paviršinio vandens telkinių pakrančių apsaugos juostas“, – skelbia VTEK.

Komisija taip pat nusprendė kreiptis į vyriausybės atstovą Alytaus apskrityje, siekiant išsiaiškinti, ar toks Druskininkų savivaldybės tarybos nutarimas yra teisėtas ir pagrįstas.

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5