Lietuvoje

2013.03.20 07:36

S. Skvernelis apie atlyginimų policininkams didinimą: premjeras suteikė viltį

ELTA 2013.03.20 07:36

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis džiaugiasi Premjero Algirdo Butkevičiaus suteikta viltimi – pažadėtu atlyginimų policininkams didinimu.  

Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis džiaugiasi Premjero Algirdo Butkevičiaus suteikta viltimi – pažadėtu atlyginimų policininkams didinimu.

„Mums pažadėjo viltį, gerą viltį. (...) Aš manau, kad Premjeras suteikė mums du dalykus: pirmiausia nuoširdų, neapsimestinį rūpestį ir racionalių sprendimų problemoms spręsti ieškojimą. Ne vieni likome, ne vieni esame – kažkam dar rūpime. Turiu tikėti ir aš, ir visi, kad ši problema bus pradėta spręsti“, – antradienį po susitikimo su A. Butkevičiumi žurnalistams kalbėjo generalinis komisaras.

S. Skvernelis teigė matąs, jog Ministras Pirmininkas nori turėti stiprią teisėsaugą, tačiau laukti atlyginimų padidinimo dar vienus metus nenorintis.

„Mums šiandien reikia dirbti, šiandien mūsų darbuotojams reikia maitinti savo šeimas – šiandien šitas klausimas yra svarbus. Žmonės pavargo laukti – mes laukiame jau penktus metus. (...) Mes norime, kad atlyginimai būtų didinami jau dabar, kad žmonės pajustų realų rūpestį ir atlyginimų srityje“, – kalbėjo policijos generalinis komisaras.

Jam antrino Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Vainius Butinas, teigdamas, jog didinti pareigūnų atlyginimus reikia jau dabar.

„Finansavimas reikalingas šiemet, jau dabar. Kiti metai – gerai, skaičiuosime, dėliosime, bet finansavimas pareigūnų algoms reikalingas jau dabar“, – kartojo jis.

ELTA primena, kad Premjeras Algirdas Butkevičius atlyginimus policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams žada padidinti jau nuo kitų metų. Jis žadėjo šiais metais įvertinti vidinius rezervus, galbūt dalį lėšų „atimti“ iš Saugaus eismo programos. Paklaustas, kokios sumos galima būtų tikėtis, Premjeras atviravo, jog nedidelės.

„Turiu pasakyti, kad tai nebus didelės pinigų sumos, nebus ženklios sumos, nes ne vien Policijos departamentui reikalingas papildomas finansavimas, bet ir Valstybės sienos apsaugos tarnybai. (...) Nenoriu spėlioti kiek, bet gal 2-3 mln. litų“, – sakė A. Butkevičius.