Lietuvoje

2016.06.07 10:20

Kada futbolas lietuviams įdomesnis už krepšinį

Vytenis Radžiūnas, LRT.lt2016.06.07 10:20

Prancūzijoje vykstantį Europos futbolo čempionatą bus galima stebėti daugelyje šalies barų ir kavinių. Vilnius ir vėl suteiks išskirtinę galimybę čempionatą stebėti didžiausioje sirgalių zonoje. LRT.lt domėjosi, kokių priemonių imasi barai ir kavinės, siekdamos privilioti kuo daugiau sirgalių.

Pirmosios 15-ojo Europos futbolo čempionato rungtynės įvyks birželio 10-ąją. Penktadienį susitiks Prancūzijos ir Rumunijos vienuolikės. Šias varžybas, kaip ir daugelį kitų, transliuos LRT TELEVIZIJA.

Tuo metu nuo birželio 8-osios iki liepos 11-osios Vilniuje, pievoje prie Baltojo tilto, bus įkurta sirgalių zona ir vyks UEFA EURO 2016 futbolo varžybų transliacijos. Kaip LRT.lt informavo sostinės savivaldybės Saugaus miesto departamento organizavimo poskyrio vyr. specialistė Gintarė Makarevičienė, visas išlaidas organizuojant renginį apmoka renginio organizatoriai.

Ši sirgalių zona prie Baltojo tilto jau buvo įrengta 2014-aisiais, vykstant pasaulio futbolo čempionatui – tuomet ji užėmė apie 3 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Tokia pati galimybė buvo ir praėjusiais metais, kai vyko Europos krepšinio čempionatas. Ši idėja pasiteisino – rungtynes, įsitaisę pievoje, stebėjo šimtai vilniečių ir miesto svečių.

Baruose dirbo dizaineriai

Prasidėjus futbolo ar krepšinio čempionatams, pagyvėjimą pajaučia ir barai. „Piano man“ ir „Gringo“ barų vadovas Saulius Galdikas LRT.lt viliasi, kad Europos futbolo čempionatas padės pritraukti žmonių.


„Vasarą daugeliui barų, kurie neturi terasų, yra ne sezonas. Todėl bet kokie papildomi įvykiai, o šiuo atveju – čempionatas, padeda pritraukti žmonių. [...] Kažko ypatingo nelabai ir reikia – užtenka pastatyti televizorius“, – tikino verslininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.