captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Kurlianskis paguldytas į ligoninę

Verslininkas Raimondas Kurlianskis pirmadienį paguldytas į ligoninę Kaune. Į korupcijos skandalą įsivėlusiam „MG Baltic“ viceprezidentui sustreikavo širdis.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

R. Kurlianskis į medikus kreipėsi dar ketvirtadienį. Jis skundėsi smarkiais širdies skausmais, jam buvo atlikti sveikatos tyrimai.

Pirmadienį verslininkas paguldytas į ligoninę. R. Kurlianskiui paskirtas namų areštas, tačiau ritmai sustreikavus sveikatai – tai nėra kliūtis.

Dar Lukiškėse R. Kurlianskis skundėsi dėl sveikatos problemų, kurių jis turėjo ir anksčiau.

Praėjusią savaitę verslininko advokatas Kazys Pėdnyčia sakė, kad R. Kurlianskis kalėjime stengėsi laikytis tvirtai.

„Atsidūrimas tokioje įstaigoje visada žmogų kažkiek trikdo ir turi psichologinį poveikį, bet kaip asmenybė jis pakankamai tvirtas ir niekada nemačiau jo liaudiškai kalbant „sukežusio“. Teisme kėlėme sveikatos problemų klausimą. Yra tam tikrų problemų ir mes tai pagrindėme dokumentais ir kitais dalykais. Tam tikrą susirūpinimą mums kėlė ilgalaikės laikymo sąlygos, kai yra tam tikrų sveikatos problemų kartais gali iššaukti nenumatytus padarinius. Į tai atkreipėme teismo dėmesį ir pagrindėme kai kuriais dokumentais.

Ačiū Dievui pasiėjo be kažkokių didesnių padarinių. Galiu pasakyti, kad tos sveikatos problemos susijusios su širdimi, bet negaliu leisti sau detalizuoti šių dalykų, reikia paklausti jo paties“, – praėjusią savaitę portalui lrytas.lt sakė K. Pėdnyčia.

Praėjusiais metais iš darbo vietos „MG Baltic“ jis buvo išvežtas su greitosios pagalbos automobiliu. R. Kurlianskiui buvo diagnozuota rimta širdies liga.

Šaltinis www.lrytas.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai E. Masiuliui paėmus kyšį, Įtarimai V. Gapšiui paėmus kyšį

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...