Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.06 11:35

Sinoptikė atskleidė, kada daržus palaistys gausesnis lietus

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.06.06 11:35

Ši savaitė bus vėsesnė, tik trečiadienis išsiskirs aukštesne temperatūra. O gausesnio lietaus, palaistysiančio išdžiuvusius ūkininkų daržus, sulaukti galime antroje savaitės pusėje, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Alva Nagelytė. 

Pirmadienį lietaus tikimybė yra nedidelė, tik vietomis šiauriniuose ir rytiniuose rajonuose gali silpnai pakrapnoti. Vėjas pūs iš šiaurės, stipresni jo gūsiai bus apie pusiaudienį, dienos temperatūra sieks 14–18 laipsnių šilumos. 

Mažai debesuota ir rami bus antradienio naktis. Vėl šiurpins 2–7 laipsnių vėsa. Dieną gausiau būriuosis debesys, rytinėje šalies pusėje gali nukapsėti trumpas, negausus lietus. Šiaurės vakarų, vakarų vėjas bus jau nestiprus, atplauks jau šiek tiek šiltesni orai. Temperatūra dieną sieks 17–20 laipsnių šilumos. 

Trečiadienį numatoma orų kaita. Trumpam plūstelės gerokai šiltesni orai. Temperatūra naktį bus nuo 8 iki 13 laipsnių, dieną oras šils iki 20–24 laipsnių šilumos. Popietę vakarinėje ir šiaurinėje šalies dalyje gali pasirodyti gausesnį lietų nešantys debesys.

Ketvirtadienio naktį nedidelis lietus pratęs savo kelionę per pietinius šalies rajonus, bet rytą ir dieną pūs vėsus ir sausas šiaurinis vėjas. Temperatūra dieną bus 17–20 laipsnių šilumos. 

„Tikimės, kad žemę palaistys lietus, atkeliaujantis savaitės pabaigoje. Taigi penktadienio dieną bei šeštadienį numatomi lietingesni ir vidutiniškai šilti orai“, – prognozavo sinoptikė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi