captcha

Jūsų klausimas priimtas

Seimas dar nepaskyrė trijų LRT komisijos narių

Seimas dar nepaskyrė trijų kandidatų į Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) komisijos narius.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Seimas dar nepaskyrė trijų kandidatų į Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) komisijos narius.

Antradienį parlamentarai po svarstymo nepritarė nutarimo projektui „Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos narių paskyrimo“ ir bendru sutarimu nusprendė jį grąžinti Seimo komitetams tobulinti. Po svarstymo už projektą balsavo 38 Seimo nariai, prieš – 33, susilaikė 23 parlamentarai.

Nutarimo projektu Lietuvos radijo ir televizijos komisijos nariu buvo siūloma skirti Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos vadovą Vytautą Budniką. V. Budnikas leidžia ir platina žurnalą „Pozicija“, yra Nepartinio demokratinio judėjimo tarybos narys.

Į šias pareigas pretendavo režisierius, buvęs parlamentaras Jonas Korenka, kuris šiuo metu eina Naujosios Vilnios kultūros centro direktoriaus pavaduotojo pareigas. 

LRT komisijos nariu buvo siūloma skirti ir pedagogą, muzikologą, teisininką Edmundą Vaitekūną. Iki 2011 m. jis dirbo Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros generaliniu direktoriumi.

Pagal Visuomenės informavimo įstatymą, tris narius į LRT komisiją skiria Seimas Informacinės visuomenės plėtros bei Švietimo, mokslo ir kultūros komitetų teikimu.

LRT komisiją sudaro 13 narių. 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...