captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Linkevičius pakvietė N. Savčenko atvykti į Lietuvą

Penktadienį užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputate Nadija Savčenko, kuri beveik dvejus metus buvo neteisėtai kalinama Rusijoje.
Sipa/Scanpix nuotr.
Sipa/Scanpix nuotr.

Ministras pasveikino N. Savčenko laisvėje ir pakvietė ją apsilankyti Lietuvoje, rašoma Užsienio reikalų ministerijos pranešime spaudai. 

„Džiaugiamės, kad Jūs jau esate laisvėje. Tai yra mūsų bendra pergalė. Lietuvos žmonės atidžiai sekė Jūsų laisvės kovą, todėl norėtume pamatyti Jus Lietuvoje, išgirsti Jūsų pasakojimą“, – sakė ministras.

N. Savčenko prisipažino, kad yra labai pavargusi, bet kartu yra nusiteikusi labai ryžtingai. Ji pažymėjo, kad laukia daug darbų, kuriems pasirengusi atiduoti visas jėgas.

Ministras taip pat sveikino N. Savčenkos pasiryžimą kovoti, kad Rusija paleistų visus neteisėtai toje šalyje kalinamus Ukrainos piliečius. 

„Lietuva ir toliau išliks aktyvi Ukrainos sąjungininkė, reikalaujant neteisėtai Rusijoje kalinamų Jūsų šalies piliečių paleidimo“, – pažymėjo L. Linkevičius.

N. Savčenko dar kartą padėkojo Lietuvai ir visiems jos žmonėms už paramą ir palaikymą, kurį ji visuomet jautė, ir pažadėjo ieškoti galimybių artimiausiu metu atvykti į Lietuvą.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...