Lietuvoje

2016.06.03 11:57

E. Masiulis: oficialiai paneigiau man pateiktus įtarimus

BNS2016.06.03 11:57

Šią savaitę pas prokurorus apsilankęs buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis ir parlamentaras Eligijus Masiulis sako oficialiai paneigęs įtarimus dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu ir neteisėto praturtėjimo.

„Šią savaitę lankiausi pas prokurorus. Oficialiai paneigiau man pateiktus įtarimus. Apie savo tolimesnius žingsnius informuosiu vėliau“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje penktadienį rašė E. Masiulis.

„Labai ačiū už žmogišką palaikymą. Linkiu visiems vasariško savaitgalio ir ypatingi linkėjimai džiazuojančiai Klaipėdai!“, – pridūrė jis.

Teisėsauga gegužės pradžioje pranešė tirianti duomenis, jog E. Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio paėmė apie 100 tūkst. eurų kyšį. Įtarimai dėl neteisėto praturtėjimo buvusiam liberalui pareikšti, nes per kratas jo namuose buvo rasti apie 250 tūkst. eurų.

Vykdydama tyrimą šią savaitę Specialiųjų tyrimų tarnyba taip pat pranešė įtarianti, kad R. Kurlianskis per Seimo narį „darbietį“ Vytautą Gapšį už kyšius siekė paveikti Darbo partijos narius, kad jie veiktų koncerno interesais.