Lietuvoje

2016.06.03 10:08

Orai: savaitgalį bus kiek vėsiau

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.06.03 10:08

Nors savaitgalį ir bus kiek vėsiau, tačiau tai neturėtų trukdyti suplanuotoms savaitgalio išvykoms prie jūros ar didesnių vandens telkinių – kaip LRT RADIJUI teigia sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, oras šils iki 25 laipsnių, o lietus pasirodys tik kai kur. 

Tiesa, penktadienį Lietuvoje bus debesuota su pragiedruliais, o daug kur, daugiausiai šiaurinėje Lietuvos pusėje, trumpai palis, vietomis su perkūnija. Jos metu galimi ir smarkesni vėjo gūsiai iki 14 m/s. Nors ir lis, tačiau aukščiausia temperatūra dar sieks 23–28 laipsnius šilumos.

Šeštadienį trumpi lietūs lankysis daugiausiai pietinėje Lietuvos pusėje, ten griaudės perkūnija, kurios metu vėjas sustiprės ir iki 15–16 m/s. Tiesa, visoje šalyje bus šilta – 20–25 laipsniai šilumos.

Naktis iš šeštadienio į sekmadienį bus ramesnė, tikėtina, be kritulių. Ryte oras šils vos iki 5–10 laipsnių šilumos, nors, kaip teigia sinoptikė, šalnų tikimybė išlieka nedidelė. Be to, geros žinios poilsiaujantiems prie jūros, mat ten bus kiek šilčiau – 11–13 laipsnių.

Sekmadienį jau sulauksime daugiau saulės, kai kur dar gali palyti, o didžiausia lietaus tikimybės – šiaurės rytiniuose rajonuose. Vėjas dienos metu bus gana stiprus, o oras šils iki 17–22 laipsnių.

Pirmadienį taip pat bus gana saulėta, lietaus tikimybė bus maža, o oro temperatūra sieks 18–23 laipsnių.

Panaši temperatūra išliks ir antradienį – 18–23 laipsnių, nors jau daugelyje šalies rajonų turėtų palyti.