Lietuvoje

2016.06.01 22:58

Varėnoje rasta negyva Vilniuje dingusi 17-metė

DELFI.lt 2016.06.01 22:58

Tokia skaudi žinia pasiekė dingusios 17-metės artimuosius. Informaciją DELFI patvirtino policija. Merginos kūną apžiūrėję pareigūnai rado paauglės asmens tapatybės dokumentus.

Nepilnametės, kaip dingusios be žinios, buvo ieškota nuo gegužės 14 dienos. Su ja dieną bendravusi mama vakare nerado namuose ir niekaip negalėjo susisiekti.

Moteriškos lyties lavoną Varėnoje, Pramonės gatvėje esančiame miške, pastebėjo praeivis.

Pranešimas gautas bendruoju pagalbos telefonu 17.43 val. Iš karto į nurodytą vietą miesto pakraštyje, netoli „Regitros“, atvyko vietos pareigūnai ir išvyko Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjų grupė.

Pirminės kūno apžiūros metu išorinių smurto požymių nenustatyta.

Varėnos rajono policijos komisariato viršininkas Jonas Baliukonis informavo, kad tyrimą perima Alytaus pareigūnai, kūnas išvežtas medicinos ekspertams, kol kas pareigūnai tvirtai mirties priežasties negali įvardyti. Tačiau atskleidė, kad šalia merginos kūno ir dokumentų, rastas ir jos sąsiuvinis, kuriame atsisveikinimo laiškas. Jo turinio kol kas policija neatskleidžia.

Didžiulės paieškos grupės ne vieną dieną šukavo sostinės pamiškes, merginos ieškojo ir narai, tad apie rastą merginą pranešta ir sostinės pareigūnams.