Naujienų srautas

Lietuvoje2016.06.01 10:27

Naktimis Vilniaus gatvėse pluš darbininkai

LRT.lt 2016.06.01 10:27

Vilniaus savivaldybė pradėjo asfaltuoti miesto gatves bei žvyrkelius. Pirmieji asfaltavimo darbai trečiadienio naktį prasidėjo Laisvės prospekte. Nuo Buivydiškių iki Žemynos gatvės bus paklota nauja asfaltbetonio danga. Vėliau darbai persikels į kitas – Kęstučio, Kalvarijų, Tuskulėnų gatves, rašoma pranešime spaudai. 

Pirmiausia bus tvarkomos gatvės, kuriomis per parą pravažiuoja daugiausiai asmeninių arba viešojo naudojimo transporto priemonių, kur daugiausiai provėžuotų arba jau anksčiau remontuotų vietų ir nelygumų.  Taip pat atsižvelgiama ir į dažnus pačių gyventojų prašymus. 

Šiemet planuojama iš viso išasfaltuoti 33,4 kilometrų gatvių, taip pat planuojama asfaltą pakloti 5,75 km žvyrkelių. Pernai buvo išasfaltuota 37,9 kilometrų gatvių ir 2,8 km žvyrkelių.

Darbai bus vykdomi Savanorių prospekte, Nemenčinės plente, Stepono Batoro, Titnago, Sakališkių, Taikos, Kovo 11-osios, Pašto, Žolyno, Mileišiškių, Salininkų, Čekoniškių, Vinco Kudirkos ir Santariškių  gatvėse. 

Taip pat planuojama išasfaltuoti 5,75 km žvyrkelių Varnės g., Užusienio g., Rodūnios kelyje, Platiniškių g., Rytų g., Liepų alėjoje, Juodvarnių g. ir Broniaus Krivicko g. 

Visiems šiems darbams atlikti  reikės 4,7 mln. eurų. Šios lėšos bus panaudotos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, kurias Vilniaus miestui skyrė Susisiekimo ministerija.  

Norint išvengti spūsčių pagrindinėse miesto gatvėse, remontai darbai vyks naktimis. Kadangi darbų metu bus ribojamas eismas, gyventojų Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus ir ypač prašo būti atidiems darbų metu.  Apie konkrečius eismo ribojimus savivaldybė iš anksto bendruomenę informuos atskiru pranešimu. 

Gatvių asfaltavimas šiemet – tik viena iš vilniečių gyvenamosios aplinkos gerinimo programos dalių:  iš viso bus suremontuota daugiau kaip 440 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus, paklota daugiau kaip 9 km naujų šaligatvių, sutvarkyta dalis esamų dviračių takai, įkurta 10 naujų skverų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi