Lietuvoje

2016.05.31 14:43

R. Kurlianskis paleidžiamas į laisvę

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.05.31 14:43

Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį ryte nusprendė nutraukti „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio suėmimą ir paleisti į laisvę. Jam bus taikomas namų areštas.

Prokurorai prašė R. Kurlianskio suėmimą pratęsti dar dviem mėnesiams. „MG Baltic“ viceprezidentui nuo antradienio taikomas namų areštas, jis tęsis 2 mėnesius. Verslininkui, kad tyrimui nepadarytų poveikio, patarta nebendrauti su buvusiu Liberalų sąjūdžio pirmininku Eligiju Masiuliu.

Apie teismo sprendimą žiniasklaidai pranešė verslininko advokatas Kazys Pėdnyčia. Vilniaus miesrto apylinkės teismo teisėjas Petras Karvelis sako, kad nėra pagrindo manyti, kad R. Kurlianskis gali trukdyti tyrimui.

Teisėsauga šiuo metu aiškinasi, ar R. Kurlianskis galėjo perduoti daugiau nei 100 tūkstančių eurų kyšį E. Masiuliui. Jis taip pat įtariamas neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi.

Pirmadienį, tiriant galimą korupciją, Specialiųjų tyrimų tarnyba kratas atliko ir parlamentaro Darbo partijos nario Vytauto Gapšio kabinete Seime bei jo namuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.