Lietuvoje

2021.04.08 14:04

Adamkus apie kovą su COVID-19: Lietuvoje dedamos visos pastangos, kad epidemija būtų suvaldyta

Modesta Gaučaitė-Znutienė, LRT.lt2021.04.08 14:04

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus komentuodamas pandemijos suvaldymą teigė, kad koronaviruso įveikimas turi būti visų bendru tikslu ir dėkojo su COVID-19 kovojantiems medikams.

„Turbūt visų mūsų tikslas yra sustabdyti epidemiją kuo greičiau, kad tautos, žmonija turėtų kuo mažesnius nuostolius“, – žurnalistams komentavo V. Adamkus.

Anot kadenciją baigusio prezidento, šiuo metu Lietuvoje dedamos visos pastangos, kad pandemija kuo greičiau būtų suvaldyta.

„Linkiu sėkmės ir tuo pačiu esu dėkingas mūsų medikų šeimai, kuri su dideliu pasiaukojimu dirba nenuilstamai. Ačiū visiems pagalbininkams, kurie ateina jiems į pagalbą“, – sakė prezidentas.

Jis su ponia Alma Adamkiene skiepo nuo COVID-19 sulaukė kiek anksčiau. Paklaustas, kaip jie abu jaučiasi, V. Adamkus sakė, kad ponia Alma jaučiasi silpnai, nenorėdama užsikrėsti vengia palikti namus.

„Silpna, o ir tokie orai neprisideda. Labai atsargi yra, kiek liečia epidemiją, bijo bet kur plačiau dalyvauti, kad neužsikrėstų ir jos, ir mano amžiui tai ypatingai svarbu“, – sakė V. Adamkus.

Populiariausi

Prie Vilniaus savivaldybės nusidriekė eilės norinčiųjų pasiskiepyti.
21

Lietuvoje

2021.04.11 11:32

Prie vakcinavimo centro Vilniaus savivaldybėje liejosi aistros: turi registracijos laiką, bet reikia laukti eilėje

savivaldybė sako peržiūrėsianti vakcinavimo procesą; atnaujinta 12.02
21