Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.30 18:00

V. Mazuronis: V. Gapšys neturi palikti nei partijos, nei Seimo

BNS 2016.05.30 18:00

„Darbietis“ Vytautas Gapšys neturėtų palikti nei partijos, nei Seimo, sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis, teisėsaugai tiriant įtarimus dėl galimo parlamentaro kyšininkavimo.

„Aš pasitikiu V. Gapšiu, tačiau jeigu pasirodys daugiau teisėsaugos informacijos, kad kažkas buvo neteisėtai padaryta, tai reaguosime kitaip“, – BNS pirmadienį sakė V. Mazuronis.

Jis teigė, kad partijos sprendimas dėl V. Gapšio priklausys nuo to, ar teisėsauga kreipsis į Seimą, prašydama naikinti parlamentaro teisinę neliečiamybę. Taip pat „darbiečiai“ įvertins Seimo nariams pateiktą bylos medžiagą, kuri paprastai būna išsamesnė, nei pateikiama žiniasklaidoje, sakė V. Mazuronis.

Jis pabrėžė, kad Darbo partija bendradarbiaus su teisėsauga, jeigu kils toks poreikis, siekdama netrukdyti tyrimui ir greičiau sulaukti atsakymų į rūpimus klausimus.

„Mes nepulsime teisinti V. Gapšio, bet nepulsime ir smerkti, nežinodami daugiau aplinkybių“, – sakė V. Mazuronis.

STT pirmadienį paskelbė įtarianti, kad šiuo metu suimtas koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis per V. Gapšį už kyšius siekė paveikti Darbo partijos narius, kad jie veiktų koncerno interesais.

Gegužės 12 dieną sulaikytas R. Kurlianskis įtariamas papirkimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi. Teisėsauga įtaria, kad jis galėjo perduoti 106 tūkst. eurų kyšį ir tuometiniam liberalų lyderiui E. Masiuliui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi