Lietuvoje

2021.04.08 07:06

Nustebinęs sniegas iš šalies trauksis, o savaitgalį sulauksime pavasariškos šilumos

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.04.08 07:06

Rytų ir pietų Lietuvos gyventojus rytas nustebino sniegu, tačiau kaip LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikas Vytautas Sakalauskas, tokio sniego jau daugiau nesulauksime. Sinoptikas sako, kad pavasariškų orų sulauksime šį savaitgalį.

Ketvirtadienį pirmoje dienos pusėje jausime atmosferos fronto įtaką – pirmoje dienos pusėje bus debesuota, su pragiedruliais. Daugelyje pietinių, rytinių rajonų numatomi krituliai – šlapdribą po truputėlį keis lietus.

Antroje dienos pusėje pragiedrulių bus daugiau, bet pietų, rytų Lietuvoje išliks krituliai. Geresni orai numatomi vakarų Lietuvoje – bus daugiau saulės, kritulių iškris tik vietomis. Pūs vakarų krypčių vėjas, jo gūsiai sieks 7–12 m/s.

Įsiveržęs šaltas oras Lietuvoje išsilaikys, taigi temperatūra dieną neskubės kilti – įdienojus bus 5–8 laipsniai šilumos, tik vakarų Lietuvoje galima tikėtis 9 laipsnių šilumos.

Penktadienį taip prisnigti neturėtų. Naktį ir dieną vietomis numatomi nedideli krituliai, sniego tikimybė maža, Sinoptikas sako, kad sulauksime tik šlapdribos.

Penktadienio naktį bus nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 šilumos. Dieną bus 5–9 laipsniai šilumos, kai kur temperatūra pakils ir iki 10 laipsnių.

Sinoptikas sako, kad apie pavasarinę šilumą prabilsime savaitgalį.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Populiariausi

Karantinas Trakuose
5

Lietuvoje

2021.04.21 09:35

Lietuvoje – dar 1113 COVID-19 atvejų, mirė 14 žmonių, per parą skiepų sulaukė daugiau nei 14 tūkst. asmenų

vienas miręs asmuo – 30-39 metų amžiaus grupės; atnaujinta 09.57
5