Lietuvoje

2016.06.02 22:12

Vaistininkas: visos ligos kyla dėl nevirškinimo

Jei užklumpa liga, reikia gydyti ne ją, o gyvenimą, nes dauguma ligų kyla iš pavydo, baimės ir pykčio. Taip sako žolininkas ir farmacininkas Virgilijus Skirkevičius ir ragina žmones dažniau gilintis į save ir atsakomybės už savo sveikatą nenukreipti vien į vaistus ar gydytojus.

„Visos ligos kyla iš nevirškinimo – maisto ir minčių. Nevirškinantys maisto žmonės galiausiai pradeda „nevirškinti“ žmonių. Žmogaus pyktis, pavydas ir baimės užvaldo jį patį, jis nebegali normaliai bendrauti. Žmogaus organizme ima kauptis nuodai, jie veikia ir nervų sistemą“, – įsitikinęs žolininkas.

Diplomuotas farmacininkas prieš keliolika metų ėmė domėtis homeopatija ir senąja Rytų medicina, o šiandien jam didžiausią nerimą kelia besaikis cheminių vaistų vartojimas.

„Mane ypač neramina antibiotikai, skiriami mažiems vaikams. Jei vaikas eina į darželį ir vis suserga, tai yra normalu, nes taip formuojasi jo imuninė sistema, tad gydydami vaiką antibiotikais tik trikdome šios sistemos darbą.

Vaiko organizmas turi pats kovoti su ligomis, antibiotikų vartojimas atsiranda dėl vidinių tėvų ir gydytojų baimių. Neveltui sakoma, kad antibiotikai yra raminantys preparatai gydytojui – jis žino, kad jie padės“, – sako V. Skirkevičius.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Stilius“.