Lietuvoje

2016.05.30 20:53

T. Žilinskas nežada naikinti Migracijos departamento

ELTA2016.05.30 20:53

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas žada palikti reformuotą Migracijos departamentą kaip atskirą instituciją prie ministerijos. Seime šiuo metu svarstomas teisės aktas dėl departamento likvidavimo, anot ministro, turėtų būti grąžintas tobulinti.

„Tikrai nežadu naikinti Migracijos departamento, tai yra nesavalaikis klausimas“, – spaudos konferencijos metu teigė T. Žilinskas.

Pasak ministro, Migracijos departamentas turėtų būti paverstas kompetencijos centru, išlaikant jo struktūrą ir išgryninant funkcijas.

„Atsisakant smulkiųjų funkcijų, kad dirbtų šita įstaiga su sudėtingais atvejais ir sudėtingomis bylomis, ypač tokiose jautriose srityse kaip pilietybės suteikimo, prieglobsčio suteikimo klausimas ar darbas su verslu (...), ten turi kauptis visa geroji praktika migracijos klausimais“, – kalbėto T. Žilinskas.

Ministro teigimu, dalį smulkiųjų, pavyzdžiui, dokumentų priėmimo funkcijų, iš Migracijos departamento galėtų perimti Policijos migracijos tarnybos, kurios turi visoje šalyje išplėtotą institucinį tinklą.

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5