Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.29 22:23

Po šūvių į kaimynus Vilniaus policija šturmavo butą

Nemažas sujudimas sekmadienio vakarą kilo Naujininkų rajone Vilniuje. Girtas vyras apšaudė kaimynus ir vieną jų sužalojo.  

Vėliau įtariamasis užsidarė bute, kuriame, pirminiais duomenimis, buvo du vaikai ir į derybas su policija nepanoro leistis, tačiau pareigūnams pavyko jį sulaikyti. Policija vyro bute rado orinį šautuvą. Nors pagal pirminę versiją ir liudininkų pasakojimus buvo manoma, kad vyriškis šaudė galinga laidyne, vėliau pradėta manyti, jog vis dėlto panaudotas pneumatinis ginklas.

Sumaištis Dzūkų g. kilo šiek tiek prieš 20 val. 30 min. Girtas vietos gyventojas per savo buto langą apšaudė kaimynus ir vieną jų sužalojo. Vėliau atskubėję medikai 31 metų vyriškiui diagnozavo plėštinę kojos žaizdą. Jį prireikė vežti į ligoninę. Liudininkai pranešė, kad pro langą šaudęs vyras yra užsidaręs bute su dviem mažais vaikais. Atvykę policijos pareigūnai su juo bandė šnekėtis, tačiau į derybas įtariamasis nesileido ir žadėjo šaudyti toliau, lrytas.lt patvirtino sostinės pareigūnai.

Pareigūnai pradėjo svarstyti, kad teks laužti buto duris, nes pats įtariamasis jų neatidaro. Liudininkai pranešė, kad namas kurį laiką buvo apsuptas policijos, greta stovėjo ir budėjo greitosios pagalbos medikai. Apie 21 val. pareigūnai išlaužė duris, įsiveržė į butą ir įtariamąjį sulaikė. Sulaikyta ir kartu buvusi moteris. Ji irgi, pirminiais duomenimis, buvo neblaivi. Nė vienas jų nesipriešino. Vyras sulaikytas namo aukšte, moteris – antrame, kuriame buvo su dviem vaikais. Abu išvežti į policijos komisariatą. Vaikai išvežti į ligoninę apžiūrai.

Liudininkai pasakoja, kad kaimyną įtariamasis apšaudė po konflikto, kilusio kieme. Liudininkai girdėjo, kaip įtariamasis šaukė: „Čia mano kiemas!“. Vėliau viskas nurimo, o po kiek laiko įtariamasis pradėjo šaudyti pro langą. Sulaikyta moteris pareigūnams tvirtino, kad jos sugyventinis šaudė į kažkokius „skolų išmušinėtojus“, kurie esą buvo pas ją atvykę. Kaimynai šią versiją neigia ir tvirtina, kad buvo apšaudyti tuo metu, kai ramiai sėdėjo kieme. Vilniaus policija praėjo įvykio aplinkybių tyrimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi