Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.27 12:25

Per avariją Indijoje nukentėjusi lietuvė pervežta į Delio ligoninę

BNS 2016.05.27 12:25

Lietuvė, nukentėjusi per eismo nelaimę Indijoje, penktadienį pergabenta į ligoninę Delyje, BNS pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Ministerijos duomenimis, mergina, lydima Lietuvos ambasados Indijoje darbuotojos, pergabenta greitosios pagalbos automobiliu. Lietuvos būklė stabili, dėl jos galimybių grįžti į Lietuvą bus sprendžiama gavus medikų išvadas.

„Lietuvos ambasada Indijoje paliko nuolatinį ryšį su merginos artimaisiais. Gavus medikų išvadas, bus sprendžiamas jos pargabenimo į Lietuvą klausimas“, – rašoma ministerijos atsakyme.

Trečiadienį toje pačioje vietoje prie Silai posūkio Indijoje, Utarakando valstijoje,  įvyko dvi eismo nelaimės, per kurias žuvo trys turistai iš Delio ir vienas Prancūzijos pilietis, be to, sužeista dar 16 žmonių, tarp jų – lietuvė.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad lietuvė Greta važiavo pikape, kuris po avarijos pavojingai pakibo virš gilaus tarpeklio. Jai ir kitiems pasisekė išsigelbėti nenukentėjus, bet įsėdus į visureigį „Max“, šis taip pat padarė avariją ir nukrito į tarpeklį.

Šį sekmadienį avarija, nusinešusi trijų turistų iš Lietuvos gyvybes, įvyko Turkijoje, Antalijos regione, Manavgato rajone, kur turistus vežęs džipas nusirito į užtvanką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi