Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.29 13:11

A. Kaušpėdas: pasaulį matau kaip rojų

„Matau pasaulį kaip rojų, ne kaip pragarą. Kai man pradeda aiškinti, kad pasaulis yra visiškas pragaras, kančios vieta, aš tuo netikiu, nors yra daug įrodymų, kad taip ir yra, bet tai – tikėjimo klausimas“, – sako žinomas architektas ir dainininkas Algirdas Kaušpėdas.

Žinomas vyras neslepia, kad sunkių išbandymų likimas nepagailėjo ir jam. Vienas iš jų buvo skyrybos su pirmąja žmona – architekte Audrone Kaušpėdiene.

„Gyvenime yra etapai, kai keičiasi viskas. Laimingi tie, kurie sugeba kaskart atnaujinti šeimyninį gyvenimą, prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Tačiau ne visada tai pavyksta. Tuomet iškyla sudėtingas gyvenimiškas klausimas: ką daryti, jei matai, kad kartu gyventi neišeina – aukotis dėl to, kad visuomenė nepasmerktų ir nesulauktum priekaištų iš giminių, draugų ir vos pažįstamų žmonių, ar ryžtis pokyčiams ir gyventi laimingai? Aš pasirinkau laimę“, – apie sprendimą, kuriam prireikė nemažai drąsos, pasakoja garsus architektas. 

Moteris, dėl kurios A. Kaušpėdas nepabūgo sugriauti ankstesnio gyvenimo, – penkeriais metais jaunesnė architektė Vilija Ulozaitė, apie kurią kalbėdamas vyras tiesiog nušvinta.

„Vilija – mano antroji pusė. Tą supratau iškart po pažinties. Tačiau prireikė laiko, kol apsisprendėme būti kartu. Abu esame kilę iš tokių šeimų, kuriose nebuvo skyrybų, tad mūsų šeimoms tai buvo košmaras. Prireikė aštuonerių metų, kol viskas nurimo ir galėjome susituokti. Užtat dabar aš gyvenu su moterimi, kuri man yra šventė“, – gražių žodžių mylimajai negailėjo A. Kaušpėdas.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Gyvenimas“ pasakojime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi