captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ukrainoje pristatytos Lietuvos pagalbos iniciatyvos nuo karo veiksmų nukentėjusiuose regionuose

Ukrainos krizių žiniasklaidos centre ketvirtadienį vykusios spaudos konferencijos metu pristatytos Lietuvos valstybės ir jos žmonių iniciatyvos, kuriomis siekiama padėti nuo konflikto Rytų Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms.
URM nuotr.
URM nuotr.

„Per pastaruosius dvejus metus oficiali Lietuvos institucijų parama Ukrainai siekia daugiau kaip 4 mln. eurų, tačiau į šią sumą neįeina nesuskaičiuojamos Lietuvos nevyriausybinių organizacijų ir paprastų žmonių pagalbos iniciatyvos. Tik sujungę šias pastangas galime teikti Ukrainai ir jos žmonėms tvarią ir taip reikalingą pagalbą“, – spaudos konferencijoje sakė Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis.

Renginyje dalyvavę Lietuvos piliečiai Vaidotas ir Virginija Sankalai pristatė savo asmeninę pagalbos Ukrainos vaikams iniciatyvą „Europos viltis Ukrainos karo vaikams“, kurią Ukrainoje įgyvendinti padeda nevyriausybinės organizacijos „Naujasis Donbasas“ savanoriai. Projekto metu žmonės iš 13 skirtingų Europos šalių finansiškai padėjo jau 45 Ukrainos vaikams iš 26 nuo karo veiksmų nukentėjusių šeimų. Spaudos konferencijoje dalyvavusios šeimos džiaugėsi galėdamos asmeniškai padėkoti geradariams, pagelbėjusiems sunkią akimirką, rašoma pranešime spaudai.

Po spaudos konferencijos ambasadorius M. Janukonis ir Ukrainos nevyriausybinės organizacijos „Naujasis Donbasas“ vadovė Larisa Artiugina pasirašė Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis finansuojamo Lietuvos ambasados Ukrainoje projekto „Naujojo Donbaso taikos vasaros stovykla konflikto regione gyvenantiems vaikams“ įgyvendinimo sutartį. Projektu bus siekiama ugdyti nuo konflikto nukentėjusius vaikus, mokyti juos kūrybiškumo, savęs pažinimo ir lyderystės.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...