Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.24 09:22

Prokuratūroje bus apklausiamas E. Masiulis

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.05.24 09:22

Antradienį Generalinėje prokuratūroje turėtų būti apklaustas kyšininkavimu įtariamas buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis. Vyriausioji rinkimų komisija praėjusią savaitę  panaikino Seimo nario mandatą ir E. Masiulis neteko teisinės neliečiamybės.

Prokurorai ketina apklausti E. Masiulį jau ne kaip specialųjį liudytoją, bet kaip įtariamąjį – tai reiškia, kad po apklausos jam gali būti pritaikytos kardomosios priemonės.

Manoma, kad jis paėmė maždaug 100 tūkstančių eurų kyšį iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio, kuris šiuo metu yra suimtas. Specialiųjų tyrimų tarnyba yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir prekybos poveikiu stambiu mastu.

Teismas taip pat antradienį skelbs nuosprendį, ar pagrįstai  20 parų sulaikytas  R. Kurlianskis. Jo  advokatas tikina, kad įtariamasis turi Lietuvoje šeimą ir turtą, nors buvo sulaikytas, kad nepasislėptų.

Praėjusią savaitę R. Kurlianskiui pareikšti nauji įtarimai – jis galimai neteisėtai naudojosi slaptais dokumentais, turinčiais valstybės paslaptį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi