Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.23 22:00

P. Gražulis traukiasi iš „tvarkiečių“ frakcijos seniūno pareigų Seime

ELTA 2016.05.23 22:00

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininko pavaduotojas Petras Gražulis pirmadienį pranešė pasitraukiantis iš „tvarkiečių“ frakcijos seniūno pareigų Seime.

„Aš padariau pareiškimą, kad traukiuosi iš frakcijos seniūnų, lieku frakcijos eiliniu nariu“, – žurnalistams partijos tarybos posėdžio metu sakė P. Gražulis.

Jis teigė tokį sprendimą priėmęs dėl „gana žemų“ partijos reitingų.

Parlamentaras iš frakcijos seniūno pareigų traukiasi ir dėl to, jog pirmadienį parlamentaras Remigijus Žemaitaitis buvo patvirtintas „tvarkiečių“ rinkimų štabo vadovu, o „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos nariai Valdas Vasiliauskas ir Povilas Gylys pranešė nekandidatuosiantys su šia partija Seimo rinkimuose ir paliksiantys frakciją.

„Manau, kad iš tikro nauja šluota gerai šluoja ir frakcijos seniūnas irgi gana įtakingas žmogus, turi būti aktyvus, manau, kad turi keistis ir frakcijos seniūnas“, –  kalbėjo P. Gražulis.

Jis teigė, kad 2016 metų Seimo rinkimuose su „tvarkiečiais“ dalyvaus ir partijos nepaliks. P. Gražulis į Seimą renkamas nuo 2000 metų.

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas žurnalistams teigė besitikintis, kad P. Gražulį pavyks atkalbėti nuo jo sprendimo trauktis iš frakcijos seniūnų.

„P. Gražulis yra labai koloringa asmenybė, labai darbštus, labai sąžiningas, šarmingas, sakyčiau, žmogus. Kartu jis yra ir labai emocionalus ir būtent tą pasitraukimą iš frakcijos keleto žmonių jis priėmė kaip savo atsakomybę, aš taip suprantu“, – kalbėjo R. Paksas.

„Šioje vietoje aš suprantu tą emociją, bet aš tikiuosi, kad pavyks atkalbėti“, – pridūrė jis.

„Tvarkiečių“ lyderis taip pat reiškė apmaudą dėl „Tvarkos ir teisingumo“ gretas palikusių P. Gylio ir V. Vasiliausko.

Praėjusios savaitės pabaigoje paskelbti naujausi „Vilmorus“ reitingai parodė, kad „Tvarka ir teisingumas“ atsidūrė ties riba nepatekti į Seimą pagal rinkimų sąrašą. Už juos ketinantys balsuoti nurodė 5,3 proc. respondentų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi