Lietuvoje

2016.05.23 20:29

V. Vasiliauskas ir P. Gylys su „tvarkiečiais“ nekandidatuos į Seimą

BNS, ELTA2016.05.23 20:29

Seimo nariai Valdas Vasiliauskas ir Povilas Gylys pranešė nekandidatuosiantys į Seimą su „Tvarka ir teisingumu“.

„Taip, nekandidatuosiu“, – BNS pirmadienį sakė V. Vasiliauskas.

„Tiesiog nepavyko tas kraujo perpylimas ir pasijutau svetimkūniu. Vis tiek partija yra senas organizmas, seni ryšiai ir mano bandymai kažką pakeisti nelabai reikalingi buvo“, – pridūrė politikas.

P. Gylys BNS taip pat patvirtino, jog Seimo rinkimuose su „tvarkiečiais“ nedalyvaus.

„Šiandien apsisprendžiau, kad nekandidatuosiu“, – tvirtino P. Gylys.

Abu politikai teigė, jog artimiausiame Seimo posėdyje praneš ir apie sprendimą palikti „Tvarkos ir teisingumo“ frakciją.

P. Gylys ir V. Vasiliauskas į Seimą buvo išrinkti kaip kandidatavę su partija „Drąsos kelias“, kurios frakcija dėl nepakankamo narių skaičiaus šiuo metu yra iširusi.

„Tvarkiečių“ rinkimų štabui vadovaus R. Žemaitaitis

Naujuoju „Tvarka ir teisingumas“ rinkimų štabo vadovu paskirtas Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.

Tam pirmadienio vakarą pritarė „tvarkiečių“ taryba. 
 
P. Gražulis palieka frakcijos seniūno pareigas

Petras Gražulis per pirmadienio vakarą vykusį partijos tarybos posėdį pareiškė, kad palieka „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūno pareigas.

Savo pasitraukimą politikas motyvuoja tuo, kad „tvarkiečių“ frakciją paliko du jos nariai – P. Gylys ir V. Vasiliauskas, pasikeitė partijos rinkimų štabo pirmininkas bei žemais partijos reitingais.

„Kaip žinote pasitraukė du Seimo nariai iš frakcijos – tai P. Gylys ir V. Vasiliauskas, išrinktas naujas štabo vadovas Remigijus Žemaitaitis ir, manau, kad iš tikro gana nauja šluota gerai šluoja. Frakcijos seniūnas Seime irgi gana įtakingas žmogus, turi būti aktyvus ir, manau, kad turi keistis ir frakcijos seniūnas. Nėra, kaip sakoma, nepakeičiamų, yra tik nepakeisti, ir kadangi partijos reitingai yra gana žemi, tai aš pats padariau pareiškimą, kad traukiuosi iš frakcijos seniūnų, lieku frakcijos eiliniu nariu ir linkiu frakcijai tikrai tokio vaisingo, produktyvaus darbo, kad pasitikėjimas žmonių akyse išrinkus naują frakcijos seniūną būtų kuo didesnis“, – žurnalistams sakė P. Gražulis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.