Lietuvoje

2016.05.20 14:34

D. Grybauskaitė išreiškė pasitikėjimą teisėsauga

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.05.20 14:34

Prezidentė sako pasitikinti teisėsauga ir teigiamai vertinanti jos siekį užtikrinti skaidrumą ir teisingumą. Taip Dalia Grybauskaitė komentuoja politinę padėtį šalyje po naujausio korupcijos skandalo, sukrėtusio Liberalų sąjūdį.

„Situacija išties yra sudėtinga, nes matome vieną po kito skandalus, kurie liečia mūsų pagrindines partijas. Visoms politinėms jėgoms tai yra rimtas perspėjimas ir labai gera brandumo pamoka. Todėl šioje situacijoje teigiamai vertinu teisėsaugos pastangas nuosekliai ir nešališkai skaidrinti Lietuvos politinę sistemą.

Pasigirstantys verkšlenimai ir apgailestavimai, kad verslas ir juridiniai asmenys nuo 2012 metų nebegali remti partijų, man skamba kaip noras lyg ir pateisinti korupciją, neva partijoms nepakanka lėšų. Kuo mažiau politikoje yra pinigų, tuo geriau visai sistemai“, – LRT RADIJUI teigia prezidentė D. Grybauskaitė.

Teisėsauga tiria įtarimus, kad koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis galėjo perduoti buvusiam Liberalų sąjūdžio pirmininkui Seimo nariui Eligijui Masiuliui didelį kyšį.

Teismas leido suimti R. Kurlianskį 20 parų, jam pateikti įtarimai.

Dėl įtarimų Eligijui Masiuliui bus sprendžiama po to, kai penktadienį nutraukti jo Seimo nario įgaliojimai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt