captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT forumo“ šaltiniai: pinigai sužymėti jau po perdavimo E. Masiuliui

„MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis buvusiam Liberalų sąjūdžio vadovui Eligijui Masiuliui pinigus perdavė nežymėtus, jie buvo pažymėti vėliau, remdamasis savo šaltiniais pranešė „LRT forumo“ vedėjas Edmundas Jakilaitis. Tačiau jis pabrėžė, kad tai nereiškia, kad pinigai buvo sužymėti E. Masiulio namuose.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pinigai buvo sužymėti, norint susekti, kur jie toliau keliaus. Kadangi pinigai nejudėjo, STT nusprendė veikti.

Anot E. Jakilaičio šaltinių, E. Masiulis ir R. Kurlianskis buvo stebimi nuo rugsėjo.

Šaltinių teigimu, byloje yra duomenų, jog R. Kurlianskis su E. Masiuliu tarėsi dėl balsavimo dėl kredito unijų veiklą reguliuojančių įstatymų, nors, kaip viešai žinoma, „MG Baltic“ nėra jokios kredito unijos dalininkas. Taip pat tartasi dėl Jono Basanavičiaus paminklo vietos Vilniaus mieste. „MG Baltic“ ketina finansuoti paminklą ir nesutiko su siūloma vieta. Viešai skelbiamos informacijos, kad kyšis E. Masiuliui galėjo būti perduotas už laimėtą konkursą statyti baseiną Vilniuje už bemaž 4 mln. eurų, šaltiniai nepatvirtina.

E. Jakilaičio teigimu, remiantis jo turimais šaltiniais, nėra konkretaus įrodymo – įrašyto pokalbio ar kokio kito susitarimo, kuriame E. Masiulis ir R. Kurlianskis būtų sutarę, už kokias konkrečias paslaugas kyšis yra duodamas.

Įtarimai E. Masiuliui turėtų būti pateikti antradienį 16 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai E. Masiuliui paėmus kyšį

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...