captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nustatė mirusio šauktinio mirties priežastį

Medikai nustatė pirmadienį mirusio jaunesniojo eilinio Martyno Jurkaus mirties priežastį.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Kariuomenės atstovai diagnozės viešai neskelbia, nes neturi artimųjų sutikimo, tačiau teigia, kad kitiems kariams pavojaus nėra.

Kariams, kurie kontaktavo su velioniu, profilaktiškai išduota antibiotikų.

Kauno klinikinė ligoninė nustatė gegužės 16 d. mirusio nuolatinė  privalomosios pradinės karo tarnybos kario mirties priežastį ir ją pranešė kario artimiesiems ir atsakingoms tarnyboms.  Vadovaujantis Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymu, mirties priežastį skelbti galima tik gavus raštišką tėvų sutikimą. Toks sutikimas nebuvo nėra gautas, todėl mirties diagnozė viešai  neskelbiama, kaip rašoma pranešime spaudai.

Taip pat VšĮ Kauno klinikinės ligoninės ir Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus užkrečiamųjų ligų valdymo specialistai pateiks rekomendacijas Ruklos įguloje tarnaujantiems kariams, kaip apsisaugoti nuo infekcinių susirgimų, taip pat paaiškins, kaip plinta pavojingos ir retos ligos, kalbės apie užkrečiamųjų ligų epidemiologiją Lietuvoje, užsikrėtimo galimybes, prevencines priemones, vakcinacijos svarbos klausimais.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...