Lietuvoje

2021.03.22 19:12

Po LRT tyrimo žemės ūkio ministras trečiadienį šauks „Lietuvos žirgyno“ akcininkų susirinkimą

LRT.lt2021.03.22 19:12

Po LRT tyrimo žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas teigia, kad jau šį trečiadienį šaukiamas „Lietuvos žirgyno“ akcininkų susirinkimas, kuriame vienas iš klausimų – naujos valdybos rinkimai.

Valdybai numatoma pavesti organizuoti viešą „Lietuvos žirgyno“ vadovo konkursą, kad atranka būtų kuo skaidresnė, dėl šio konkurso organizavimo ir sąlygų konsultuojamasi su Valdymo koordinavimo centru prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos.

LRT.lt primena, kad LRT Tyrimų skyriaus duomenys rodo, kad valstybinis „Lietuvos žirgynas“ ne vienus metus prekiavo žirgais, pasitelkdamas tarpininką, o pardavimo kainos, kaip rašoma turimuose dokumentuose, įvardijamos kaip pernelyg žemos.

Žinios. ES užsienio reikalų ministrai pritarė sankcijoms, nukreiptoms į žmogaus teisių pažeidėjus Kinijoje, Rusijoje ir kitose šalyse

Vos prieš pusmetį būrys kumeliukų, kaip priedas prie kitų pirkinių, pirkėjui iš užsienio parduoti vos po kelis šimtus eurų. Žemės ūkio ministerija dėl situacijos inicijavo tyrimą, tačiau tuo pat metu atleido apie pirmtakų veiklą prabilusį vos pradėjusį dirbti naująjį „Lietuvos žirgyno“ direktorių, paskirtą keičiantis politinei valdžiai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt