Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.16 21:29

A. Guoga: korupciniame veiksme galėjo dalyvauti ne tik E. Masiulis

LRT RADIJAS, LRT.lt, BNS 2016.05.16 21:29

Teisėsaugos duomenys rodo, kad be buvusio liberalų lyderio Eligijaus Masiulio gali būti ir daugiau žmonių, susijusiu su galima korupcine veikla, tvirtina laikinasis partijos vadovas europarlamentaras Antanas Guoga.

Jis teigia, kad partijos narius galėjo veikti „mafijos struktūra“.

„Laikas parodys. Bet gali būti ir kitų žmonių. Pagal tai, ką prokuroras yra pasakęs viešai, jei kas moka skaityti, klausyti, gali girdėti, ką prokuroras sakė: yra turbūt daugiau žmonių, negu Eligijus vien, kurie šiame veiksme dalyvauja“, – LRT RADIJUI sako laikinasis liberalų vadovas.

Jis patvirtino, kad savo iniciatyva susitikinėja su Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos atstovais.

„Manau, kad partijos nariai, dauguma yra žmonės iš idėjos, o yra dalis, kurie priklauso nuo magnatų, deja, kurie yra padarę tam tikrų klaidų per ilgą laiką ir negalėjo atsiriboti nuo tų klaidų ir jie buvo spaudžiami būtent to Kurlianskio („MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio – BNS) vykdyti tą veiklą, kuri veiktų tų magnatų labui“, – priduria jis.

„Mes norime viską pasakyti, atskleisti, išsivalyti nuo šito vėžio ir judėti į priekį. Čia yra mafijos struktūra, ir ji yra didžiulė“, – tikina A. Guoga.

Jis kalbėjo, kad teisėsaugos duomenys rodo, jog vykdytas „ilgalaikis spaudimas“, o šiuo metu „vyksta išsivalymas“.

Specialiųjų tyrimų tarnyba tiria įtarimus, kad verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas R. Kurlianskis E.Masiuliui perdavė apie 100 tūkst. eurų kyšį. R. Kurlianskis yra suimtas, E. Masiuliui šiame tyrime suteiktas specialaus liudytojo statusas.

E.Masiulis penktadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai įteikė prašymą nutraukti jo kaip Seimo nario įgaliojimus, žadėdamas nesidangstyti parlamentaro imunitetu. Jis žada „bendradarbiauti su teisėsauga ir įrodyti, kad nėra kaltas“. Politikas taip pat atsistatydino iš Liberalų sąjūdžio pirmininko pareigų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi